Футбольные каникулы добропольских спортсменов

Переглядів: 1217 0 12.01.2018 в 08:00:17 Новини спорту

Зимові канікули завжди насичені спортивними заходами і особливо , футбольними: нещодавно у Добропіллі відбувся Різдвяний турнір з футзалу; п’ять збірних дитячо-юнацьких команд розпочали грати у ІІ колі Чемпіонату Донецької області з міні-футболу та футболу; добропільчани стали призерами турніру у Дружківці.

Також, 9 січня 2018 року у Покровську на базі Палацу спорту відбувся дитячий турнір з футзалу «FUTZAL KOLOS Сup-2018» Участь брали 9 команд Донецької області. Велике Добропілля представили 4 команди : Білицьке (тренер- Сологуб Аліна), Білозерське, 2 команди (тренер - Грибаускас Володимир) і Добропілля (тренер - Телендій Олександр).

Команди були розділені на групи «А» і «Б». Кожен матч складався із 2 таймів тривалістю по 10 хвилин.

На майданчику панували і шалена напруга, і конкуренція, і запекла боротьба, і красиві голи, і неймовірні емоції гравців та вболівальників.

За результатами змагань третє місце завоювали спортсмени Білицького, друге місце посіли білозерчани, уступивши команді Покровська.

Кращим нападником турніру став Корнієнко Данило (Білицьке), а кращим гравцем – Сафонов Арсеній (Білозерське).

Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Надалі, чекаємо від наших футболістів нових та значних перемог!

Джерело: сайт міста Добропілля