Фермер из Добропольского района, которая допустила гибель свиней от африканской чумы, предстанет перед судом

Просмотров: 717 0 13.05.2018 в 11:00:15 Новости полиции
Фермер из Добропольского района, которая допустила гибель свиней от африканской чумы, предстанет перед судом

У серпні 2017 року 40-річна фермерка, що мешкає в одному з селищ Добропільського району, придбала 70 свиней, привезених з Одеської області для подальшого розведення та реалізації. Однак, у порушення Закону України «Про ветеринарну медицину», жінка не здійснила державну реєстрацію тваринницьких потужностей, не отримала від постачальника ветеринарного свідоцтва та ветеринарно-санітарних паспортів на свиней, а також проігнорувала проведення профілактичних карантинних заходів.

Через два тижні у господарстві відбулись перші випадки захворювання та падіж свиней, але ветеринарним інспекторам жінка про це не повідомила. Загалом у період з 20.08.2017 по 07.09.2017 від африканської чуми загинуло 105 свиней. Їх трупи, за наказом фермерки, поховано на території свинарника також без відома ветеринарів.

На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ст. 251 (порушення ветеринарних правил) КК України Добропільським відділом Костянтинівської місцевої прокуратури скеровано до суду.

Додатково: порушення ветеринарних правил, яке спричинило поширення епізоотії або інші тяжкі наслідки, карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.


Источник: http://orbita.dn.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх