Добропольский район готовится к празднованию Пасхи

Просмотров: 486 0 28.04.2016 в 19:29:32 Новости района
Добропольский район готовится к празднованию Пасхи

Світле Христове Воскресіння є найголовнішим християнським святом. Його святкують в усьому світі, адже воно вважається культовою подією світової історії і головним днем у році для всіх християн.


До цієї дати в сільських бібліотеках Добропільського району оформлено книжкові виставки «В Україні дзвони - дзвенять, це у нас Великий День» (Завидо-Кудашевська бібліотека), «Дзвони Великодні» (Золотоколодязька бібліотека), «Христос воскрес на небесах, радіють люди у віках» (Святогорівська бібліотека), «Засяє промінь з небес, Христос Воскрес» (Новодонбаська бібліотека), тематичні полиці, викладки літератури... 
        
 Організовано заходи для дитячої і юнацької категорії: конкурс творчих робіт «Діти творять дива до Великодня» (Криворізька бібліотека), майстер-клас «Великдень славить писанка барвиста» (Вірівська, Шевченківська бібліотеки), народознавчий урок «Весна тепло своє дарує. Великдень світлий нам дарує» (Ганнівська бібліотека), урок духовності «У мить святого Воскресіння» (Новоукраїнська бібліотека), народознавче свято «Великдень всіх на гостини просить» (Ленінська бібліотека) та інші заходи.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх