Добропольский горвоенкомат сообщает о начале призыва на срочную военную службу

Просмотров: 652 0 08.04.2016 в 03:09:02 Новости ГСЧС
Добропольский горвоенкомат сообщает о начале призыва на срочную военную службу

НАКАЗ

№ 43

31 березня 2016 р. м. Добропілля

Про призов громадян на строкову військову службу

 

          1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» №122/2016 від 29.03.2016р.

           З 05 травня 2016 року по 30 червня 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Добропільського та Олександрівського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років та старших осіб які не досягли 27 річного віку, і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Добропілля, вул. .Незалежності (Комсомольська) – 33, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до міського військового комісаріату 05 травня 2016 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Добропільського та Олександрівського районів, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

Військовий комісар Добропільського об’єднаного

міського військового комісаріату

підполковник В.В.Філюнкін 


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх