Добропольские депутаты приняли участие в областной спартакиаде

Просмотров: 605 0 16.04.2016 в 06:15:40 Новости спорта
Добропольские депутаты приняли участие в областной спартакиаде
Команда Добропільського району взяла участь в обласній спартакіаді серед депутатів всіх рівнів, яка організована управлінням з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації. Серед учасників депутати Добропільської районної, Святогорівської селищної, Світлівської, Ганнівської, Криворізької, Золотоколодязької  сільських рад.
 
Сьогодні 15 квітня в місті Слов’янську проходили турніри  серед північних районів і міст. Наступного тижня в Маріуполі будуть змагатись депутати півдня області.

Фінальні змагання відбудуться знову в Слов’янську. За результатами змагань визначиться збірна команда, яка прийме участь у Всеукраїнських змаганнях в місті Іллічевськ Одеської області.

Підсумки сьогодняшніх змагань будуть оголошені пізніше. Але головне завдання спартакіади – залучення  депутатів всіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, а також пропаганда здорового способу життя.
Сьогодні також  у Кам’янець- Подільському розпочались Всеукраїнські змагання з міні футболу серед вихованців ДЮСШ (діти 2002 р. народження), де команда Добропільського району також приймає участь. Тож побажаємо юним спортсменам повернутись додому з перемогою!

Источник: Добропільська районна рада

avatar
Наверх