Добропольские боксеры заняли второе место по количеству медалей на областных соревнованиях + ФОТО

Переглядів: 1573 0 15.02.2017 в 11:00:52 Новини спорту

Два великих боксерських змагання

З 8 по 12 лютого у місті  Селидове пройшли два великих боксерських змагання – відкритий турнір Донецької області «Кубок Шахтарської гвардії» та відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків 2003-2004 років народження.

За звання кращих сперечалися 231 спортсмен з 19-ти міст Донецької області: Авдіївки, Бахмут, Білецького, Білозерського, Волновахи, Вугледару, Гірника, Дружківки, Краматорська, Красногорівки, Маріуполя, Мар’янки, Мирнограду, Новогродівки, Покровська, Родинського, Селидового, Українська, Часів Яру, а також гості із Сєверодонецька Луганської області.У чемпіонаті Донецької області з боксу серед юнаків 2003-2004 рр.н. першою стала команда Маріуполя, у активі якої опинилося 13 медалей. Друге-третє місця з результатом 7 медалей поділили команди Добропілля і Бахмута.

Добропільську школу боксу представляли  вихованці тренера Олександра Миронюка і Андрія Бичкова. Наші спортсмени як завжди показали дуже добрий результат та відмінну роботу своїх наставників. І місце завоювали: Єрохін Олександр, Горенков Клим, ІІ отримав Мицик Максим, ІІІ Дегтерев Богдан, Джура Іван, Кравченко Вадим, Тихонов Артем.

У турнірі Донецької області «Кубок шахтарської гвардії» наші боксери вибороли дві золоті (Біліменко Олександр, Ляш Максим) та дві срібні медалі (Лозовий Андрій, Головцов Андрій).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з черговим боксерським тріумфом і бажаємо подальших успіхів!!!

Джерело: сайт міста Добропілля