Добропольские спортсмены стали победителями и призерами Открытого чемпионата Славянска по дзюдо

Переглядів: 1351 0 08.11.2018 в 12:30:43 Новини спорту

3 листопада у спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся Відкритий чемпіонат Слов’янська з дзюдо серед юнаків 2005-2010 р.н. на честь чемпіона Європи з дзюдо, чемпіона світу з самбо Пишняка Георгія Павловича, передає Добропільська міська рада.

У змаганнях взяли участь 230 дзюдоїстів, які представляли команди міст Донецької області: Добропілля, Слов’янськ, Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Миронівка, Родинське, Бахмут.

Добропілля представляли 24 спортсмени ДЦФЗН «Спорт для всіх» (тренери Ірина Черкасова та Олександр Пузіков), 11 з яких стали переможцями та призерами Чемпіонату: