Добропільські пауерліфтери завоювали чотири медалі на чемпіонаті області

Переглядів: 1051 0 22.08.2019 в 11:30:07 Новини спорту

З 16 по 20 серпня 2019 року на базі спортивного комплексу «ОЛІМП» у с. Юр’ївка проходив чемпіонат Донецької області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. В заході взяли участь 139 спортсменів з різних куточків Донецької області.

Добропільські пауерліфтери під керівництвом тренера Юрія ВАСИЛЬЄВА достойно виступили на цих змаганнях та здобули нагороди:

серед юнаків

Максим Скрипкін, набравши суму триборства 540 кг (195 + 120 +225), посів перше місце у ваговій категорії до 83 кг та перше місце в абсолютній першості серед юнаків. Спортсмен виконав норматив кандидата в майстри спорту.

«Срібло» у категорії до 66 кг виборов Олександр Голяєв. Спортсмен у сумі триборства показав результат у 365 кілограмів (137,5 +82,5 +145).

В змаганнях серед юнаків команда Добропілля виборола четверте місце.

серед чоловіків

Своїх вихованців підтримав їх тренер Юрій Васильєв, який виступив у категорії до 105 кг і посів друге місце, зібравши у сумі трьох вправ 690 кг (245+170+275). На змаганнях Юрій виконав норматив майстра спорту України.

У цій віковій групі Олександр Свинаренко виборов срібну нагороду, продемонстрував у ваговій категорії до +120 кг суму триборства 762,5 кг (285+222,5+255).

Джерело: сайт міста Добропілля