Добропольская спортсменка завоевала серебро чемпионата Украины

Переглядів: 1525 0 17.08.2017 в 14:00:36 Новини спорту

З 8 по 12 серпня у Хмельницькому проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Донецьку область на змаганнях представляли 17 спортсменів, у активі яких опинилися 3 золотих, 3 срібних та 2 бронзові медалі у сумі двоборства.

Потужним виявився виступ дівчат Донеччини, які посіли перше командне місце, випередивши суперниць із Львівщини та Харківщини.

Білозерчанка Марина Александрова, Майстер Спорту України ( тренер – Жога В.М.- Майстер Спорту міжнародного класу) стала Срібною призеркою змагань , сума двох вправ у ваговій категорії 53 кг виявилася рівною 160 кг (ривок – 72 кг, поштовх – 88 кг)

Зазначимо, що завдяки успішному виступу в Хмельницькому щонайменше 6 важкоатлетів Донецької області здобули право на підготовку до чемпіонату Європи серед юніорів і юніорок до 20 років та серед молоді до 23 років, який відбудеться в жовтні у Тирані (Албанія).

Остаточний склад збірної буде визначено наприкінці серпня. Поки що Марина Александрова – у запасному складі, але має досить багато шансів захищати спортивну честь України на європейському чемпіонаті.

Побажаємо спортсменці успіхів, витримки та подальших вдалих спортивних звершень.

Джерело: сайт міста Добропілля