Добропільська «Спарта» поступилася Краматорському «Авангарду» 3:1

Переглядів: 892 0 24.09.2019 в 08:30:15 Новини спорту

21 вересня 2019 р. на стадіоні «Авангард» в м. Добропілля незважаючи на холодну погоду відбулася спекотна гра у другому колі Чемпіонату області за участю аматорських команд ФК «Спарта» з Добропілля (тренер РИЧАК Олександр) і «Авангард - Ю - 19» з Краматорська.

Гра стартувала динамічно, з безліччю атак, що призвело до рахунку 1:1, гол у ворота супротивника забив капітан «Спарти» Євген Пилипенко. Але в другому таймі команда з Добропілля пропустила швидку контратаку, в якій їй забили другий гол.

Можна відзначити помилку судді, який не дав відігратися проти «Авангарду», не призначивши пенальті. Гра до останнього тримала вболівальників у напрузі, і в кінці другого тайму «Авангарду» вдалося забити третій гол у ворота господарів стадіону.

Команда ФК «Спарта» почала підготовку до наступного сезону ігор. Бажаємо успіху спортсменам!

Джерело: Добропільська міська рада