Делегация женского актива Добропольского района побывала на Сорочинской ярмарке + ФОТО

Просмотров: 762 0 19.08.2016 в 02:50:06 Общество
Делегация женского актива Добропольского района побывала на Сорочинской ярмарке + ФОТО
Чотири попередні роки делегація жіночого активу Добропільського району у серпні відвідувала Сорочинський ярмарок. Гарне враження залишили виставки-продажі майстрів з різних регіонів України. Це ікони, вишиванки, глиняний посуд, вироби з лози, паперу, дерева, розписні вироби і багато іншого. А ще зустріч з літературними героями, виступи колективів художньо самодіяльності з різних областей України, члени делегації самі приймали участь у майстер-класах, у конкурсах учасників художньої самодіяльності, смакували справи української, грузинської та інших кухонь. Багато того, що побачили і чому навчились втілювати в своїх селах, в школах, закладах культури, в сільських громадах.
    В цьому році Сорочинський ярмарок розпочався 16 серпня. Саме в цей день делегація району у кількості 18 чоловік, у складі якої ветеранський і жіночий актив району виїхали на екскурсію в національний заповідник «Хортиця» у м. Запоріжжя. Очолювала делегацію Наровілова Л.В. – голова районної жіночої організації.

      Екскурсія була організована з метою заохочення ветеранів праці і жіночого активу, які не один рік плідно працюють в цих громадських організаціях; ознайомлення з історичними містами нашої країни і присвячувалася 25-річчю незалежності України.

  Екскурсія територією ІКК «Запорізька Січ» дала змогу побачити на власні очі відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорізького Низового. Делегація ознайомилися з житлом та господарськими будівлями степових лицарів, дізналася про побут та звичаї запорожців, відчували дух козацької доби.
       А потім зустріч з нащадками козаків. Відвага, майстерність володіння зброєю, нероздільний з конем вершник, близький подих далеко минулого залишив незабутні спогади у кожного. Виступ Запорозьких козаків супроводжувався пострілами з гармат, боєм барабану, національного музикою.
     Пішохідна екскурсія північно-східним узбережжям острову дала жіночому активу можливість отримати загальну інформацію про Хортицю, дізнатися про Дніпрові пороги та побачити славетний Дніпрогес, відвідати кургани та лінію укріплень-редутів XVIII ст., а також погуляти Тарасовою стежкою з видами на оповиті легендами хортицькі скелі.
    
     Місцеві кухарі смачно годували у корчмі борщем з пампушками, млинцями,узваром. А ще кожен придбав сувеніри, які виготовили запорізькі умільці. 
    Стомлені, але задоволені, у доброму настрої, з бажанням розповісти про побачене, зробити свій внесок у розвиток сільських громад району представники жіночого активу повернулися додому.
     Велика і щира подяка керівникам району, благодійникам: Ігорю Ткачу, генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу», Любові Марченко, голові громадської організації «Добре поле» за надану допомогу в організації екскурсійної подорожі та підтримці громадських організацій.

Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх