Благодаря поддержке ДТЭК в Добропольском районе реализовано несколько проектов

Просмотров: 889 0 27.03.2016 в 04:20:55 Новости района
Благодаря поддержке ДТЭК в Добропольском районе реализовано несколько проектов

Сьогодні з робочим візитом в Добропільському районі перебували: Аліна Кучеренко - менеджер по корпоративно-соціальній відповідальності ДТЕК (місто Київ), Аліна Зуйковська – менеджер ДТЕК і Гончаров Андрій – проектний менеджер громадської організації «Центр муніципального розвитку Добропілля».

Завдяки підтримці ДТЕКа в районі реалізовано багато проектів. Це і водопостачання, і вуличне освітлення, і ремонт соціальних об’єктів та багато інших проблем вирішено за фінансової допомоги компанії. Під час перебування, разом з головою районної ради, представники відвідали майстерню з пошиття одягу, яку відкрив у сел. Святогорівка Олексій Богунов за кошти Програми розвитку ООН, як тимчасово переміщена особа.

Підприємство працює і має замовлення. Оксана Волик, що робить в майстерні - людина, яку біда заставила залишити рідну домівку у зоні бойових дій, та шукати долі у нас в районі, вона сподівається, що майстерня запрацює в повну силу і дасть можливість заробляти на життя.

Побувала делегація і у Вірівці, побачили будівлю закритої школи, обговорили перспективи її використання. В Завидо-Кудашево завідуюча садком Галина Броваренко розповіла про необхідність термомодернізації будівлі. І на останок відвідали родзинку Криворізької сільської ради – Світлину ляльки-мотанки у с.Криворіжжя.

Гості району налаштовані на подальшу плідну співпрацю.


Благодаря поддержке ДТЭК в Добропольском районе реализовано несколько проектов


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх