У Добропільському районі пройшла акція єднання "Україно моя вишивана"

Просмотров: 338 0 24.12.2017 в 12:00:50 Новости района
У Добропільському районі пройшла акція єднання
Акція єднання «Україно моя вишивана» започаткована майстринями художньої вишивки Іриною Харатін і Тетяною Дяківнич із смт Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області.
Вишивана карта України, за задумом ініціаторів акції, має об’єднати українців з різних регіонів нашої держави. Карта подорожуватиме країною, де кожен бажаючий зможе долучитися до доброї справи і залишити на полотні свій вишитий хрестик.
Акція стартувала 22 червня у смт Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області і триватиме цілий рік. За цей час карта мандруватиме Україною. Після завершення акції вишита карта повернеться до смт Скала-Подільська, де на постійній основі експонуватиметься в місцевому краєзнавчому музеї.
Разом із вишитим полотнищем, які передають бажаючим долучитися до участі у акції її координатори у кожній області, мандрує спеціальна картонна коробка з голками і нитками усіх відтінків, необхідних для вишиття карти, також невеличка скринька для пожертв, адже така масштабна вишивка потребує чималу кількість ниток, а також потрібні кошти для пересилки карти в інші регіони України.
У Добропільський район вишита карта потрапила 18 грудня 2017 року. Завдяки Програмі національного обміну, в рамках проекту «Святий Миколай крокує із Заходу на Схід», староста села Іванків Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області Василь Паламар привіз карту для того, щоб кожна людина долучилася до акції. Чим більше людей зможуть вишити хоча б один хрестик, тим сильніша енергетика акумулюється в цьому полотні.
У Донецькій області першими долучилися до акції єднання «Україно моя вишивана» колектив вчителів і учнів Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради і вишили свій хрестик на карті.
Усі учасники патріотичної акції працюють з добрими думками, щоб нарешті у їх житті та у житті рідної країни завершилася чорна смуга і розпочалася яскрава, різнокольорова і квітуча - така, як ця вишита карта.

 

 


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх