« 1 2 ... 1848 1849 1850 1851 1852 ... 1855 1856 »
  • Почта@dobrepole.org.ua
    •      На нашем сайте открыт почтовый сервис от Google. Теперь любой желающий сможет завести себе почтовый ящичек такого вида: ваш_логин@dobrepole.org.ua. Вам под ваши письма выделяется 7 Гб. дискового пространства. Также почта защищена анти-спамом, который будет защищать ваш ящик от ненужных рассылок. Читать далее...

Просмотров: 1742 0 30.09.2008 в 11:25:56 Новини сайту
  • За безпеку життєдіяльності
    •      Депутати захищають права громадян
      Для звичайного громадянина життя не здається нині „солодким”. За визначенням науковців–політологів Україна, як і багато країн СНД, крокуючи від комунізму до демократії, опинилася в „перехідному періоді”. Демократія проголошує багато свобод і прав для людини. На сьогодні багато з них залишається діючими лише на папері.
      11 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, адміністративно-територіального устрою та захисту прав громадян.

Просмотров: 1533 1 22.09.2008 в 15:47:58 Новини місцевої влади
  • Що ти, зимо, нам готуєш?
    •      Прийшла осінь... Перед місцевою владою гостро стоїть завдання – підготувати велике Добропілля до холодних пір року – осені та зими. Підбили підсумки того, що вже зроблено, та з’ясували, що ще треба доробити на засіданні виконкому Добропільської міської ради 10 вересня. У ньому брав участь заступник голови Донецької обласної держадміністрації Ю.Є.ХІВРІЧ.
      За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.С.Багдасаряна, рівень підготовки житлових об’єктів складає 88 відсотків. Та одним з актуальних питань, яке потребує негайної допомоги, є стан водопровідно-каналізаційного господарства. Воно до роботи в осінньо-зимовий період готове лише на 50 відсотків.

Просмотров: 1391 2 22.09.2008 в 15:18:01 Новини району
  • Подолання!
    •      Людяність подолає хвороби
      Дві страшні хвороби – ВІЛ-інфекція і туберкульоз – так багато життів забрали в українців, зокрема, і в наших земляків. Виправити цю ситуацію, допомогти, підтримати, не залишити людину наодинці зі своєю хворобою – ці завдання поставила перед собою координаційна міська рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / СНІДу (голова Віра Вікторівна Ковальова – заступник з питань діяльності виконавчих органів влади). До складу її входять представники виконавчої влади, професійні лікарі, інші спеціалісти міста, а також всі ті, хто небайдужий до людської долі.

Просмотров: 1412 1 22.09.2008 в 15:13:12 Новини району
  • "Жми на RECord": место встречи изменить нельзя.
    •      С 11 по 14 сентября в ДОЦ "Солнечный" поселка Юрьевка первомайского района Донецкой области прошел седьмой открытый фестиваль детских и молодежных СМИ Украины в Донбассе "Жми на RECord". В мероприятии приняло участие 84 человека, делегаты из Украины Белорусии и Росии. По итогам блиц-конкурса были определены лучшие юнкоры среди печатных СМИ, радио и телевидения. По словам председателя жюри, ответственного секретаря газеты "Донбасс" Сергея Черных, такой фестиваль дает возможность талантам не только показать свои возможности окружающим, но и поработать в команде, сравнить себя с другими. Ведь все познается в сравнении. Читать далее...

Просмотров: 1973 6 20.09.2008 в 18:11:10 Новини району
Просмотров: 1896 1 15.09.2008 в 20:21:19 Новини місцевої влади
  • Собака буває кусючою...
    •      Раніше так часто можна було почути, що найкращий друг людини – собака.
      Але минає час і все частіше „найкращий друг людини” стає небезпечною і для неї, і для громади.
      Неодноразово до нас в редакцію зверталися жителі, які стали жертвами агресії безпритульних собак (журналісти, до речі, не виняток). У місті Добропіллі це найчастіше відбувається у районах першої котельної, кафе „Партнер”, „Бідняцького”, гаражів, що біля міськводоканалу, ринку біля колишнього „Універсаму”. Далее...

Просмотров: 1731 3 15.09.2008 в 20:10:04 Новини району
  • Будем знакомы!!!
    •     На сайт в фотоальбом добавлен раздел "Будем знакомы!!!" Все пользователи сайта могут вылаживать по одному своему фото.  А то по городу можно пройти рядом и даже не узнать того, с кем часто на сайте общаешься!

Просмотров: 1539 0 14.09.2008 в 21:39:50 Новини сайту
  • Приятная новость для всех невест нашего района
    •      В городе Доброполье открыт новый свадебный салон "ЛЕДИ". Мы приглашаем всех невест района посетить наш магазин. У нас широкий выбор свадебных платьев и аксессуаров для невест.
      До конца октября акция: при покупке платья Вы получаете скидку на аксессуры 20%.
      Мы всегда рады видеть Вас!!!
      г. Доброполье, "Новый рынок", 2 ряд
      Контактный телефон: 8 (095) 321 70 04 - Ирина

Просмотров: 1528 1 14.09.2008 в 20:12:12 Новини району
  • Спортивні горизонти
    •      Інформаційне століття поставило перед людиною свої вимоги – діяти і мислити оперативно. Сучасна людина все частіше виконує розумову роботу і веде „сидячий спосіб життя”, що негативно впливає на її здоров’я та емоційний стан. Далее...

Просмотров: 1818 5 12.09.2008 в 12:54:43 Новини місцевої влади
Просмотров: 1669 3 12.09.2008 в 12:46:45 Новини місцевої влади
  • БГОО "Джерело"
    • null        Общественная организация "Джерело" приглашает всех желающих на праздник спорта, который состоится на Белицком 20 сентября в 11.00 на площади перед ДК им. Шевченко. Далее...


Просмотров: 1675 1 08.09.2008 в 20:31:13 Новини району
  • Ми підкорюємо себе!
    •      Донецька обласна федерація альпінізму проголосила традиційні учбово-тренувальні збори на Кавказі. Цього року районом проведення був вибраний Домбай (альпбаза «Алібек») - один з найкрасивіших районів Західного Кавказу, оспіваних Візбором, Висоцьким, Дольським.
      Вже другий рік беруть участь в них учні наших шкіл Мущирь Олександр і Ройк Андрій. Цього року до них додався і Мущирь Ігор, який заслужив це право на республіканських змаганнях з техніки альпінізму.
      Нашим завданням було вдосконалення набутого раніше досвіду, напрацювання прийомів страхування в реальних умовах, розширення пізнань про гори: рельєф, погода, рослинний і тваринний світи. Далее...

Просмотров: 1887 2 08.09.2008 в 15:03:42 Новини району
  • Квест – знаешь ли ты свой город!
    •       Предлагаю разнообразить конкурс "А знаешь ли ты свой город?" Таким образом: каждую неделю будет размещаться фотография города, сделанная в самых непредсказуемых местах (размещать будут только админы) и в этом месте будет спрятана фишка со специальным кодом и логотипом, нашедший будет сообщать нам этот код и кто больше соберёт этих фишек, тот станет победителем 2008 года.
          

Просмотров: 1656 0 07.09.2008 в 14:58:08 Новини сайту
  • 8 сентября, отмечается 65-ая годовщина Дня освобождения Донбасса.
    •     Началу освобождению Донбасса было положено в результате побед советских войск в Сталинградской и Курской битвах. Летом 1943 года фронт стабилизировался по линии рек Северский Донец и Миус, до Азовского моря. 13 августа войска
      Юго-Западного фронта под командованием генерала армии Малиновского, а 18 августа — Южного фронта (генерал-полковник Толбухин) приступили к прорыву так называемого Миус-фронта и освобождению большей части Донбасса. Далее...

Просмотров: 3482 2 06.09.2008 в 17:47:19 Новини району

Наверх