Добропольская швея Виктория Калинина поделилась секретом своего успеха

Просмотров: 357 0 09.11.2018 в 09:30:11 Центр занятости
Добропольская швея Виктория Калинина поделилась секретом своего успеха

       7 листопада фахівці Добропільського міського центру зайнятості знову провели навчальний семінар в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в незвичайній обстановці, у роботодавця  Вікторії Калініної, яка є власницею швейно-вишивальної майстерні.

        Вікторія - переможець проекту від Міждународної організації з міграції (МОМ), Міждународної організації ПРООН та являється бенефіціаром Проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації у жовтні місяці 2018 року. Вікторія плідно співпрацює зі службою зайнятості, надаючи роботу безробітним. Створено 2 нових робочих місця, шляхом надання компенсації на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.   

 Підприємиця  розповіла учасникам заходу про те, що кожна людина хоче, щоб її робота приносила справжнє задоволення і не була рутиною, яку хочеш чи не хочеш, а виконувати потрібно. Вікторія впевнена, що люди стають щасливі, коли займаються саме тим, що їм подобається. Тим більше, отримуючи за це хороші гроші. Шкода, але багато людей вважають це чимось майже недосяжним, далекою мрією. Така позиція в корені неправильна. Ваше хобі і захоплення можуть стати вашою професією, і забезпечити вас стабільним фінансовим благополуччям, зазначила Вікторія.

     Захід відвідали   11  осіб, з них 2 діючих підприємця.

        Наступна зустріч діючих бізнесменів, підприємців-початківців та  бажаючих започаткувати власну справу відбудеться 14 листопада 2018 року о 10:00 год. Довідки за телефоном (06277) 2-88-45.


Источник: http://shkvarki.org


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх