Состоялось первое заседание новоизбранного Белозерского городского совета + список депутатов

Просмотров: 1104 0 19.11.2015 в 17:12:22 Новости района
Состоялось первое заседание новоизбранного Белозерского городского совета + список депутатов

 

 Сьогодні 19.11.2015 року відбулося перше засідання новообраної Білозерської міської ради. 

   Депутати вирішили, що до складу виконкому увійде 11 осіб: 

   - Макєєв Сергій Володимирович – Білозерський міський голова

   - Шотт Вікторія Геннадіївна - секретар міської ради. 

   - Кличов Віталій Ігорович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

   - Сліпченко Оксана Петрівна – секретар виконавчого комітету;

   - Симоненко Тетяна Леонідівна – начальник відділу обліку та звітності виконавчого комітету

   - Могилка Тетяна Іванівна – в.о. голови ради ветеранів України в місті Білозерське;

   - Коваленко Віталій Вікторович – начальник Білозерського МВМ;

   - Фесенко Тамара Вікторівна – директор ЗОШ № 13;

   - Пилипончук Сніжана Сергіївна – начальник дільниці УТЖФ ТДВ „Шахта „Білозерська”;

   - Войтович Микола Андрійович – голова ППВП України ТДВ „Шахта „Білозерська”;

   - Пащенко Ярослав В’ячеславович – заступник директора по сервісам ВСП ШУ Білозерське ДТЕК «Добропіллявугілля» 

   Також були затверджені кандидатури на посаду заступника Білозерського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради - Кличов Віталій Ігорович та секретаря виконавчого комітету Білозерської міської ради - Сліпченко Оксана Петрівна.

   Секретарем Білозерської міької ради обрана Шотт Вікторія Геннадіївна.

Список депутатів Білозерської міської ради VII скликання,

 

№ з.п.

Фамілія, ім’я, по батькові

ПАРТІЙНІСТЬ

1

Агапова Надія Богданівна

НАШ КРАЙ

2

Артеменко Костянтин Григорович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

3

Афанасьєва Наталія Василівна

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

4

Бондарчук Едуард Валерійович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

5

Бутрік Оксана Іванівна

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

6

Васильєв Володимир Миколайович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

7

Войтович Ярослав Миколайович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

8

Ворона Вадим Васильович

БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»

9

Вулідо Антоніна Григорівна

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

10

Жемелка Остап Мар’янович

НАШ КРАЙ

11

Жижин Олександр Павлович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

12

Леусенко Клавдія Семенівна

НАШ КРАЙ

13

Лиманський Максим Борисович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

14

Мамонтов Олексій Михайлович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

15

Обідін Андрій Костянтинович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

16

Остапов Олександр Володимирович

НАШ КРАЙ

17

Подхалюзін Віталій Євгенійович

НАШ КРАЙ

18

Разуменко Олександр Миколайович

НАШ КРАЙ

19

Разумнікова Ірина Іванівна

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

20

Рябченко Павло Іванович

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

21

Саарова тетяна Іванівна

ПП "БАТЬКИВЩИНА"

22

Сгібнєва Ольга Володимирівна

НАШ КРАЙ

23

Хничова наталя Миколаївна

НАШ КРАЙ

24

Чубченко Микола Іванович

НАШ КРАЙ

25

Шотт Вікторія Геннадіївна

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

26

Щетініна Зухра Ассафівна

ПП "БАТЬКИВЩИНА"


Источник: Сайт города Доброполье

Обсудить данную новость Вы можете в группах сайта города Доброполье в социальных сетях ВКОНТАКТЕ и ОДНОКЛАССНИКИ, а также FACEBOOK.


загрузка...




avatar
Наверх -->