[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Кредит
Кредит
LotosДата: Понеділок, 28.01.2019, 12:30:19 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Чи є шанс отримати кредит в банку, якщо офіційно я була працевлаштована за 2018 рік всього чотири місяці? Може, хтось недавно оформляв кредит, підкажіть, будь ласка.
 
ПартинДата: Понеділок, 28.01.2019, 12:34:46 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
А цікаво, як ви збираєтеся виплачувати кредит, якщо ніде не працюєте? Я думаю, банк вам відмовить. Але це особисто моя думка, я кредити не беру принципово.
 
LotosДата: Понеділок, 28.01.2019, 12:38:50 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Те, що я не працевлаштована офіційно, абсолютно не означає, те, що я не працюю. Я працюю, просто записи в трудовій книжці немає. Проблем з виплатою кредиту не буде.
 
Sergey_KДата: Понеділок, 28.01.2019, 12:43:33 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я колись звертався за кредитом в банк. У списку документів, які треба було надати була і довідка з місця роботи про заробітну плату за останні шість місяців. Але це було дуже давно, можливо, зараз це і не вимагають.
 
DonatsДата: Понеділок, 28.01.2019, 12:51:01 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Автор, найпростіше Вам звернутися в банк і з'ясувати це питання там, ніж гадати на форумі. Але навіть, якщо вам відмовлять у банку, завжди є вихід. Можете подивитися на цьому сайті список мікрофінансових організацій, які можуть дати кредит на картку без відмови онлайн цілодобово. Можна подати заявку відразу в кілька організацій, і вибрати ту, умови якої вам підходять більше.
 
MirZДата: Вівторок, 26.02.2019, 12:55:30 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Думаю, что все можно. А лучше обратитесь к специалисту, он вас проконсультирует более детально!
 
nika777Дата: Вівторок, 26.02.2019, 18:08:15 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Цитата MirZ ()
Думаю, что все можно. А лучше обратитесь к специалисту, он вас проконсультирует более детально!

Ну правильно) Это либо непосредственно в банке узнавать нужно или юридическую консультацию получить, как лучше поступить. Вот есть юрист онлайн https://uristy.com.ua/new-question , это совершенно бесплатно, задайте там свой вопрос. Вообще я читала, что даже безработным выдают кредиты, для банка весомым аргументом является наличие в собственности автомобиля или недвижимости, загранпаспорта с отметками о недавнем пересечении границы, хорошая кредитная история. Так что узнавайте, все может быть)
 
vitalijsolodenkoДата: Середа, 27.02.2019, 20:17:39 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
я думаю возможность есть,нужно узнать
 
igorlyt1900Дата: Четвер, 21.03.2019, 09:47:55 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я думаю, что в любом случае выгоднее оформлять не в банке, а на ресурсе catcredit.net, потому что, во-первых, это будет быстрее, а во-вторых, вам для этого не нужно будет собирать кучу справок
 
ivaotliva12Дата: Субота, 13.04.2019, 11:39:45 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Хотела купить Hyundai в рассрочку обратилась в ОТП-банк, узнала условия по кредитованию. Нужны конечно же документы для оформления кредита, в том числе и справка с места работы с условием непрерывного стажа 12 мес., с постоянной официальной занятостью 6 мес. Так, что вам точно кредит банк не даст, нужно немного больше проработать для оформления денег взаем.
 
yuraretureДата: Понеділок, 13.05.2019, 12:23:26 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я вам ещё советую перед тем как будете оформлять кредит, почитайте про кредит онлайн на файненс юа, там много чего полезного есть, в том числе и отзывы про мфо и банки
 
uliagalovaДата: Вівторок, 27.08.2019, 13:58:49 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Цитата yurareture ()
Я вам ещё советую перед тем как будете оформлять кредит, почитайте про кредит онлайн на файненс юа, там много чего полезного есть, в том числе и отзывы про мфо и банки

а что там? рейтинги?
 
uliagalovaДата: Вівторок, 27.08.2019, 13:59:36 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Цитата MirZ ()
Думаю, что все можно. А лучше обратитесь к специалисту, он вас проконсультирует более детально!

к какому? кредитному?
 
Olik84Дата: Вівторок, 27.08.2019, 20:59:32 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
С оформлением кредита  в банках возникают проблемы. Ведь необходимо предоставлять справки о доходах иметь хорошую кредитную историю. Но не отчаивайтесь, если не получилось с первой попытки. рассмотрите вариант - микрокредит на карту  https://cashinsky.ua/ru/blog/mikrokredit-za-5-minut/ . Изучите условия и сразу же посчитайте какую сумм придется вернуть. Если выгодно, значит отправляйте заявку и ждите ответа.
 
ravattaДата: П'ятниця, 24.01.2020, 13:06:39 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 170
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
О-о-о, ця тема мені теж дуже цікава. Справа в тому, що я недавно закінчила ремонт і шукаю, де можна купити в Києві меблі https://kupistul.ua/ua - ніби як в цьому магазині недорогі варіанти продаються. Хтось замовляв тут уже, можете дати відгуки?
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Кредит
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: