[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: yanadivane  
Форум » События в Украине » Люди » “Зробимо Україну чистою!”
“Зробимо Україну чистою!”
VladosДата: Середа, 05.01.2011, 17:54:23 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
Інформація про національну кампанію “Зробимо Україну чистою!”

* Презентація проекту (907 Кб)
* Анонс національної кампанії “Зробимо Україну чистою!” 14 грудня 2010 року (186 Кб)
* Кривий Ріг, Запоріжжя та Дніпропетровськ долучаються до національної кампанії (4,85 Мб)
* Логотипи проекту (186 Кб)

Знайомтесь та поширюйте цю інформацію серед друзів і знайомих!
Таким чином РАЗОМ ми створюємо національну кампанію!

Слідкувати за здійсненням проекту можна через соціальні мережі:

* http://www.facebook.com/group.php?gid=110564872290596
* http://twitter.com/letsdoitkyiv
* http://vkontakte.ru/club16395390
* http://community.livejournal.com/letsdoit_kyiv/

Хто ми

Свідомі, ініціативні, активні громадяни України. Ми об’єдналися заради однієї мети – врятувати нашу країну від екологічної катастрофи, пов’язаної з постійно зростаючим забрудненням і знищенням її природних ресурсів. 16 квітня ми здійснюємо національний проект з порятунку України від сміття.
Зробимо Україну чистою!

“Зробимо Україну чистою!” – це частина міжнародної ініціативи “Let’s do it world!”, заснованої у 2008 році в Естонії. Організаторам акції з очищення лісів і парків “Let’s do it 2008″ вдалося залучити у невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати більше 10 000 тонн сміття. На сьогодні подібні акції вже відбулись в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Литві та Латвії. Ідея проведення цієї акції -донести до свідомості кожного мешканця України, що він є внеском у красу та чистоту своєї країни.Планується у Фінляндії, Індії, …
Професіонали

У проекті “Зробимо Україну чистою!” працюють досвідчені людей. Але для його здійснення необхідно більше професіоналів.

Ми написали тут про себе, щоб показати, яку маємо мотивацію і чого прагнемо.




Делай добро и бросай его в воду...
 
VladosДата: Середа, 05.01.2011, 17:55:57 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
Юрій

Я народився у Києві. Чудово пам’ятаю часи, коли, наприклад, у Парку Партизанської Слави було достатньо місця для відпочинку, коли там майже не було сміття.

Сьогодні, йдучи вулицями Києва (звичайно не центральними), я помічаю, наскільки захаращений цей простір! На цьому фоні різноманітні прикраси міста втрачають своє значення. Ходити вулицями просто неприємно…

Так, є працівники комунального господарства, є влада. Та вони досі не змогли вдіяти нічого суттєвого.

У Києві щороку у різних районах проводяться екологічні акції. Та на очищені території приходять люди і смітять знов…

Не можу я більше спокійно на це дивитись! Хочу об’єднати зусилля свідомих громадян, бізнесменів та організацій щоб змінити ставлення мешканців міста до сміття: кожний є вкладом у чистоту і красу міста. І коли велика кількість людей докладуть зусиль, щоб зробити місто більш чистим, вони вже матимуть моральне право захищати результати своєї праці. Сподіваюсь, міська влада і захисники громадського порядку так само долучаться до захисту краси нашого славетного Києва!
Катерина

Я киянка у четвертому поколінні. Були часи, коли я була горда з того, що народилась і живу саме у цьому місті. Але зараз мені соромно за гори сміття, занедбані парки та подвір’я, ями на дорогах. Київ хворіє, а кияни і гості міста лишень розводять руками, не знаючи, як його вилікувати. Але насправді ліки існують: кожен житель може подбати про хворого своїм ніжним ставленням, любов’ю, відповідальністю, свідомою діяльністю. Кожен із нас у змозі простягнути руку на зустріч улюбленому місту, долучитись до відродження його величі.

Цей сайт представляє людей, які взялися організувати киян та гостей міста для спрямування зусиль кожного на повернення Києву чистоти й краси.
Артем

Я мешкаю у Києві вже багато років. З цим містом пов’язані найтепліші спогади мого життя. Саме тут я зрозумів, що термін “місто-парк” не вигадка якогось божевільного радянського пропагандиста. Саме у Києві я почав відчувати землю, на якій я живу, кохати свою мову, культуру. Мене ще студентом Київської політехніки захоплювало дослідження старих пам’яток міста, його “добрих” та “недобрих” місць, гір та чарівних лісів. Не дивлячись на активну забудову міста (хоч і не дивитись на це без сліз неможливо), воно залишається одним з найзеленіших мегаполісів Європи та світу. Проте, наше суспільство ще не вміє цінувати скарб, яким воно наділене, і багато хто не усвідомлює, що потрібно, або чого не потрібно робити для того, щоб залишити своїм нащадкам більше, ніж відібрати.

Я прийшов в проект з ціллю внести свій вклад в прибирання сміття з душ наших людей. Я впевнений, що кожен із нас може долучитися до великою справи зцілення нації, привернути її увагу до природи, того скарбу, без якого існування людини неможливе. Почнемо ми цю справу у славетному Києві, візитній картці нашої країни, а з часом зробимо чистішою і свідомішою всю рідну і кохану Україну!




Делай добро и бросай его в воду...
 
YurgenДата: Середа, 05.01.2011, 21:27:12 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Quote (Vlados)
* Презентація проекту (907 Кб)
* Анонс національної кампанії “Зробимо Україну чистою!” 14 грудня 2010 року (186 Кб)
* Кривий Ріг, Запоріжжя та Дніпропетровськ долучаються до національної кампанії (4,85 Мб)
* Логотипи проекту (186 Кб)

Хочу вточнити інформацію. Це – посилання:
1) Перзентація проекту: http://letsdoit.org.ua/wp-cont....ite.pdf (907 Кб)
2) Анонс національної кампанії: http://letsdoit.org.ua/wp-content/uploads/2010/12/1_Anons_of_LDU.zip (186 Кб)
3) Прес-реліз про долучення трбох українськиї міст до кампанії: http://letsdoit.org.ua/wp-cont....ies.zip (4,85 Мб)
4) логотипи: http://letsdoit.org.ua/wp-content/uploads/2010/12/LOGOs.zip (186 Кб)

Все це – з сайту проекту http://letsdoit.org.ua.

Знаєте, щоб щось ЗМІНИТИ, варто зробити помітну подію, а помітні події можна зробити лише РАЗОМ.
Долучайтесь!

 
VladosДата: Четвер, 06.01.2011, 10:29:20 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
Yurgen, Именно, только действия могут что-то изменить



Делай добро и бросай его в воду...
 
kiraknolДата: Вівторок, 21.06.2016, 17:03:27 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я ЗА чистоту везде! В душе, в доме, в городе,  в стране!
 
XtranceДата: Середа, 31.08.2016, 20:42:28 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Цитата kiraknol ()
Я ЗА чистоту везде! В душе, в доме, в городе,  в стране!
Давайте начнем с президента!
 
alexxxv113Дата: Понеділок, 14.11.2016, 13:06:38 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Бросил машину на проезжей части и пошёл покупать себе гамбургер. Почему? 
— А где мне её ставить? Иди в администрацию, скажи им, чтоб делали парковочные места! 
Допил воду, бросил пластиковую бутылку на тротуар. Почему? 
— А куда её девать? Пусть это долбаное правительство больше урн поставит! 
Вывел выгуливать собаку без поводка на детскую площадку. Почему? 
— Так там же всё равно сейчас детей нет, а говно должно ЖКХ убрать, за что я деньги плачу? 
Притащил из офиса домой новую пачку бумаги. Зачем? 
— Ты лучше у этих идиотов чиновников спроси, зачем они страну разворовали! 
Тот же самый персонаж прилетает, скажем, в Дубай. Мусорит, пытается стащить из отеля полотенце, хамит, ни на секунду не задумывается о том, что своими действиями может кому-то причинять неудобства. Почему же это происходит? Неужто и здесь во всем виноват Чубайс? Да нет, дружище, не во всём. Ты являешься чмом не потому, что чиновники наши такие плохие, не потому, что Ленин империю развалил и парковки с урнами не сделал. Ты чмо, потому что ты чмо. А гадить людям ты перестаёшь только, когда штрафом или другими возможными для тебя неприятностями запахнет. Будь честен хотя бы перед собой.
 
liudmilioinwebДата: Понеділок, 12.08.2019, 11:14:01 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
холрошо когда чисто
 
svetlanasvetlayaaaaДата: Четвер, 29.08.2019, 11:33:09 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
чистота от людей зависит
 
ChekДата: Субота, 08.08.2020, 19:17:53 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я б запропонував ввести хвилинки чистоти довкілля ще із дтячого садочка. Саме тоді діти вибирають, якими їм бути.
 
polozhinskyДата: Неділя, 09.08.2020, 22:33:20 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
у нас весь парк в больших урнах, а на берегу - все в мусоре
 
stephenoftheupДата: Середа, 02.09.2020, 20:33:44 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Это глобальная проблема, но по сравнению с прошлыми годами есть прогрес.
 
taras_gamperДата: Четвер, 15.10.2020, 20:54:51 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
cry
 
anastyaabramovaДата: П'ятниця, 12.02.2021, 17:57:02 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
surprised  wacko
 
karinkatkachenkoДата: Четвер, 24.06.2021, 14:11:00 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Какие классные у нас есть проекты
 
Форум » События в Украине » Люди » “Зробимо Україну чистою!”
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: