[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Жизнь района » Доброполье » Відкритий лист до Добропільського міського голови
Відкритий лист до Добропільського міського голови
VladosДата: Понеділок, 27.09.2010, 12:17:59 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
Вих. № 3 від «27» вересня 2010 року

Добропільському міському голові
В.Т.Дерипасці

Шановний Вікторе Трохимовичу, хочу привернути Вашу увагу до проблем міської молоді, а саме відсутності місця для належного творчого розвитку молодих людей віком від 18 до 35 років. Дуже ефективно працює ЦДЮТ серед школярів, але після досягнення повноліття є лише два напрямки розвитку: перший це поїхати з міста, а другий десь у власній квартирі.
Наразі наша організація підтримую декілька творчих колективів яким тимчасовий притулок надає Палас Природи, але для більш продуктивної діяльності ми потребуємо власного приміщення.
Після багатомісячного обговорення на міському сайті http://dobrepole.org.ua та у декількох зустрічах було вирішено, що найкращім варіантом для цього буде підвальне приміщення Будинку Культури шахти Добропільська, де раніше було кафе «Рандеву». Це дасть змогу не тільки для репетицій колективів, але для виступу їх на міській площі у свята та вихідні.
Наша організація вже неодноразово брала участь у різних конкурсах та грантах на здобуття нового обладнання для молодіжного центру, але без власного приміщення та співробітництва з владою міста ми маємо менше шансів на перемогу .
В цьому році виступ колективу «Звук кварталів» на міських святах «День захисту дітей» та «День молоді» довів необхідність в подальшому розвитку та збільшенні творчої молоді міста Добропілля.
У подальшому ми зможемо власними силами допомагати відділу зі справ сім’ї та молоді належним чином презентувати наше місто на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Також ми плануємо провести наступного року власний фестиваль «Териконфест», за попередніми домовленостями згодились прийняти участь колективи малих міст Донецької області також ця ідея отримала підтримку у керівництва ДТЕК Вікторії Гриб.
Співпраця нашої організації з іншими молодіжними об’єднаннями, всеукраїнськими організаціями та благодійними фондами має стати запорукою швидкого розвитку культурної, фізичної та моральної сторони міської молоді, що надасть новий поштовх для міста у вигляді інвестицій.
Саме здоровий та активний спосіб життя є першочерговим завданням обласної державної адміністрації у вихованні молоді. Про це заявив Анатолій Михайлович Близнюк у своєму блозі, тому я вважаю ці питання дуже важливим перед черговими виборами и пропоную обговорити іх, щоб обрані депутати та міський голова врахували потреби молоді у своїх подальших діях.
Я висловлюю думку більш ніж тисяч молодих людей котрі мешкають, вчаться, працюють у нашому місті або інших містах України та Світу і хочуть стабільного розвитку Добропілля. (За результатами опитування на сайті http://dobrepole.org.ua, а також у соціальних мережах Одноклассники и Вконтакте, де зареєстровано більше 5 000 вихідців з нашого міста. Тому, я сподіваюсь, що цей заклик буде почутим)

З повагою,
Голова громадської організації
«Добропільський центр молоді «ДОБРО»

В.О. Орос




Делай добро и бросай его в воду...
 
PabelДата: Понеділок, 27.09.2010, 13:16:22 | Повідомлення # 2
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 416
Нагороди: 12
Репутація: 9
Статус: :-(
Навіщо ж так переробляти прізвище міського голови? Якщо не вистачає місця для прізвища, треба взагалі прибрати останнє, все що за "головою".

С уважением, Павел Белицкий, Донецк - Родинское
[email protected]
http://pabel2007.narod.ru/
http://dcb80.livejournal.com/
http://vkontakte.ru/id12710811
 
inetkaДата: Понеділок, 27.09.2010, 14:55:13 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 555
Нагороди: 23
Репутація: 8
Статус: :-(
Ну что же, Вова, желаю тебе удачи и надеюсь, что добропольская власть не останется равнодушной к такому, по сути, крику души - ну не куда детям пойти, а то, что предлагают, так и осталось на постсоветском уровне, тем более, что для такого благого дела можно найти помещение и дать наконец-то шанс что-то изменить молодым и перспективным. Тем более, что не понаслышке знаю, как не хотят давать дорогу молодежи наши так сказать массовики-затейники - оставляя все массовые мероприятия на все том же уже отжившем свое уровне и который нынешней молодежи уже не интересен

 
VladosДата: Понеділок, 27.09.2010, 19:21:27 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
Pabel, Спасибо, я сразу не заметил) inetka, Будешь хоть передачки носить?)))



Делай добро и бросай его в воду...
 
МазепаДата: Понеділок, 27.09.2010, 20:48:38 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1286
Нагороди: 27
Репутація: 10
Статус: :-(
я так бегло прочитал

но думаю ок с ним просто ознакомится......


 
inetkaДата: Вівторок, 28.09.2010, 11:55:54 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 555
Нагороди: 23
Репутація: 8
Статус: :-(
Vlados, я еще и плакать буду

а если серьезно мне нравится отношение наших местных властей (Белицкое), они достаточно внимательны к небольшому и не оч.популярному tongue сайту города - как только написала, что света нет или еще че-нить в этом роде, например, про ужасное состояние нашего сквера - они тут же реагируют, за это перед г-ном Заварзиным снимаю шляпу - он все-таки дорожит своей репутацией, а это немалый плюс cool
хотя в отношении наших культурно-массовых мероприятий и уровня их организации в основном хочется рыдать, но надеюсь что все изменится. happy


 
VladosДата: Вівторок, 28.09.2010, 13:19:51 | Повідомлення # 7
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
inetka, А у нас до сих многие удивляются:)

я не понимаю кто слухи распускает, но про меня все знают как какого-то революционера который сайт сделал:))) Чтоб Дерипаску снять

Даже в голову никому не придёт, что это делает не для того чтоб кого-то СНЯТЬ, а чтоб ГОРОЖАНАМ жилось лучше. И что надо реагировать на проблемы




Делай добро и бросай его в воду...
 
МазепаДата: Вівторок, 28.09.2010, 17:44:06 | Повідомлення # 8
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1286
Нагороди: 27
Репутація: 10
Статус: :-(
Quote (Vlados)
я не понимаю кто слухи распускает, но про меня все знают как какого-то революционера который сайт сделал:))) Чтоб Дерипаску снять

Даже в голову никому не придёт, что это делает не для того чтоб кого-то СНЯТЬ, а чтоб ГОРОЖАНАМ жилось лучше. И что надо реагировать на проблемы

www.dobrepole.org.ua ======= оппозиционный сайт????????? да это же бред сивой кобылы......

эх....как же все устарело.....


 
VladosДата: Вівторок, 28.09.2010, 21:27:09 | Повідомлення # 9
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
Мазепа, Ну сделай что нибудь круче:)



Делай добро и бросай его в воду...
 
МазепаДата: Середа, 29.09.2010, 09:13:48 | Повідомлення # 10
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1286
Нагороди: 27
Репутація: 10
Статус: :-(
Quote (Vlados)
Ну сделай что нибудь круче:)

в смысле это чего???


 
inetkaДата: Середа, 29.09.2010, 10:29:44 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 555
Нагороди: 23
Репутація: 8
Статус: :-(
Мазепа, да у Вовы просто депрессняк начался

Вовочка, ты меня так вдохновил

Quote (Vlados)
но про меня все знают как какого-то революционера который сайт сделал:))) Чтоб Дерипаску снять

что возникло желание пофотошопить wacko tongue (хоть и не люблю я это дело )

Улыбнись и забей на все - такие как мы уже давно занесены в Красную книгу, но браконьеров-то хватает biggrin

PS - ПЛАКАТ ЭТОТ ШУТКА (ПРИКОЛ)!

Прикріплення: 0871420.jpg (62.4 Kb)


 
МазепаДата: Середа, 29.09.2010, 10:40:22 | Повідомлення # 12
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1286
Нагороди: 27
Репутація: 10
Статус: :-(
Quote (inetka)
Вовочка, ты меня так вдохновил

обана вот оно за мной тираж 5 000 и по столбам по городу по городу

Героев должны знать в лицо и не один браконьер больше не пройдет


 
МазепаДата: Середа, 29.09.2010, 10:46:12 | Повідомлення # 13
Генералиссимус
Група: Проверенные
Повідомлень: 1286
Нагороди: 27
Репутація: 10
Статус: :-(
Quote (Vlados)
Вих. № 3 від «27» вересня 2010 року

Добропільському міському голові
В.Т.Дерипасці

Шановний Вікторе Трохимовичу, х

ниасилил

я хоте бы прочитать это все на русском языке плохо читаю вашу мову....


 
inetkaДата: Середа, 29.09.2010, 11:53:18 | Повідомлення # 14
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 555
Нагороди: 23
Репутація: 8
Статус: :-(
Quote (Мазепа)
за мной тираж 5 000 и по столбам по городу по городу



 
VladosДата: Середа, 29.09.2010, 12:15:22 | Повідомлення # 15
Генералиссимус
Група: Пользователи
Повідомлень: 1795
Нагороди: 32
Репутація: 14
Статус: :-(
inetka, От спасибо) Теперь ковер и вазелин обеспечен))))
А я думаю кто мне аву сменил

Никого я убирать не собираюсь, есть другие пути. А если начнут сотрудничать так вообще здорово будет




Делай добро и бросай его в воду...
 
Форум » Жизнь района » Доброполье » Відкритий лист до Добропільського міського голови
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: